Sancaktepe Elite Veteriner

Cerrahi Operasyonlar

Sancaktepe Elite Veteriner Kliniği

Cerrahi Operasyonlar, Veteriner Kliniğimizde uzman hekimler eşliğinde steril ortamda gerçekleştirilmektedir. Dostlarımızın sahipleri genel itibari ile tereddütle bakılsa da Elite Veteriner olarak en yüksek teknoloji ve branşlarında uzman hekimlerimiz tarafından operasyonların yapıldığını belirtmek istiyoruz.

Sancaktepe Elite Veteriner Kliniğimizde Ortopedi, Genel Cerrahi, Jinekoloji, Göz ve Kulak Cerrahisi, Çene ve Ağız Cerrahisi gibi cerrahi operasyonlar yapılmaktadır.

Kırık operasyonları, Disk hastalıkları (fıtık vs), Yumuşak doku, Sindirim sistemi, Organ cerrahisi, Tumör, Diyaframatik hernia (diafram fıtığı – diyafram yırtığı), Jinekoloji;, Kısırlaştırma operasyonları (ovariohisterektomi – kastrasyon), Meme hastalıkları, meme tümörü ekstirpasyonu, Sezeryan, Göz kapağı operasyonları, Göz operasyonları, Gözyaşı kanalı operasyonları, Total kulak kanalı ekstirpasyonu, Othematom (Kulak kepçesi hematomu), Kulak kanalı drenajı, Bulla osteotomisi (orta kulak iltihabı cerrahisi), Nazofarengeal polip rezeksiyonu, Tonsillektomi, Diş taşı temizliği, Diş çekimi, Ağız içi yumuşak doku cerrahisi gibi tüm operasyonlar yine uzman hekimlerimiz tarafından yapılmaktadır.

sancaktepe-veteriner veteriner Cerrahi Operasyonlar eliteveterinerlogo

7/24 Açık Elite Veteriner Kliniğimize
0532 423 0045

Numaralı Hattımızdan Ulaşabilirsiniz!​